Și în această săptămînă Administrația Publică Locală cu mare responsabilitate pentru sănătatea locuitorilor comunei a efectuat lucrări de dezinfectare a locurilor publice din teritoriu.
👉Aveți grijă de sănătatea Dumneavoastră și a celor dragi!!!
👉#StatiAcasă și contribuiți la stoparea răspîndirii epidemiei COVID-19.