combaterea răspîndirii virusului COVID-19

Întru combaterea răspîndirii virusului COVID-19 ,Administrația Publică Locală a dezinfectat locurile publice ( terenurile de joacă,  stațiile transportului public, terenurile sportive,  perimetrele instituțiilor publice).
Administrația Publică Locală ,Vă îndeamnă să aveți grijă de sănătatea Dumneavoastră  și a celor apropiați , respectați întocmai recomandările medicilor în situația de epidemie.

Check Also

Cea de a 11 ședință privind elaborarea Strategiei de Dezvoltare pentru anii 2026-2031

La data de 18.06.2026, ora 14:00, sa desfășurat cea de a 11 ședință privind elaborarea …