Multumiri

Administrația Publică Locală aduce multumiri:
🤝angajaților Primăriei comunei Tohatin,
🤝angajaților Gimnaziului nr.74″Viorel Găină „,
🤝angajaților Grădiniței de copii nr.223,
🤝 tuturor celor ce sau implicat și participat la salubrizare.

📢Vă îndemnam stimați săteni , să Vă încadrați activ în salubrizarea gospodăriilor proprii ,dar și în a terenurilor publice aferente curților Dumneavoastră.

Check Also

Cea de a 11 ședință privind elaborarea Strategiei de Dezvoltare pentru anii 2026-2031

La data de 18.06.2026, ora 14:00, sa desfășurat cea de a 11 ședință privind elaborarea …