Și în această săptămînă Administrația Publică Locală cu mare responsabilitate pentru sănătatea locuitorilor comunei a efectuat lucrări de dezinfectare a locurilor publice din teritoriu.

👉Aveți grijă de sănătatea Dumneavoastră și a celor dragi!!!

👉#StatiAcasă și contribuiți la stoparea răspîndirii epidemiei COVID-19.

Check Also

Cea de a 13 ședință privind elaborarea Strategiei de Dezvoltare pentru anii 2026-2031

La data de 19.06.2026, ora 14:00, sa desfășurat cea de a 13 ședință privind elaborarea …